Buzy z Niemiec do Polski

szukasz przewozu?

Busy z Niemiec do Polski

Swoją ofertę kierujemy także do rodaków obecnie przebywającym za granicą, a konkretnie w miejscowościach położonych na południu Niemiec, którzy chcą dostać się do naszego kraju. Trasę busami z Niemiec do Polski przemierzamy w takim samym systemie podjeżdżając pod dany adres w Niemczech i odwożąc bezpośrednio każdą osobę pod podany adres w naszym kraju. Zazwyczaj wyruszamy w podróż powrotną późnym popołudniem, natomiast godziny wyjazdów bardzo często uzależnione są od naszych pasażerów. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i dostosowywać się w miarę możliwości do ich bieżącej sytuacji.

busy Niemcy - Polska ,
kiedy wracamy?

Busy z Niemiec do Polski odbywają się w każdy wtorek i sobotę w godzinach porannych.

Najczęściej podejmujemy pasażerów rano, aby trasa busa przebiegała w ciągu dnia co ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo całej podróży.

 

Skąd zabieramy pasażerów w niemczech?

WAŻNE – nie obsługujemy terytorium całego kraju.
Pozwala to nam szybciej i wygodniej  wozić naszych pasażerów do miejsc docelowych, ponieważ od samego początku koncentrujemy się na określonym wycinku Niemiec.
Biorąc pod uwagę klasyfikację regionalną obsługujemy takie landy jak: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Saara, Nadrenia-Palatynat, Hesja, Turyngia, Saksonia. 

Wyszczególniając byłyby to przykładowe miasta:

– Norymberga i okoliczne miejscowości

– Monachium i okoliczne miejscowości

– Stuttgart i okoliczne miejscowości

– Frankfurt nad Menem i okoliczne miejscowości

Bardzo często udajemy się po naszych rodaków do takich miast jak: Ingolstadt, Augsburg, Fryburg, Mannheim, Ulm, Karlsruhe, Moguncja itd.
Nie jest to oczywiście zbiór zamknięty, ponieważ jesteśmy w stanie podjechać po każdą osobę, która znajduje się w obszarze, który obsługujemy.

dokąd jeżdzą busy w Polsce?

Na naszą pomoc mogą liczyć osoby, które docelowo zmierzają do północno zachodniej Polski. Mamy tu na myśli województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Miasta przez które najczęściej przejeżdżamy na trasie Niemcy Polska to Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Piła, Gniezno, Szczecin, Wałcz, Stargard, Szczecinek.

Aby uzyskać pewność czy jesteśmy w stanie podjechać do Twojej lokalizacji przejdź do zakładki trasa bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio, najlepiej wybierając kontakt telefoniczny. Wówczas uzyskasz najszybszą odpowiedź także o najbliższym terminie oraz cenie przejazdu busem z Niemiec do Polski. Serdecznie zapraszamy. Pozostajemy do dyspozycji.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

Pasażerowie do niemiec

Ceny za przejazd z Niemiec do Polski zaczynaja się od 65 euro.  Kwota biletu zależy od adresu wyjazdu w Niemczech i docelowego w Polsce. Wszystkie informacje dot. kosztu udzielane są podczas składania rezerwacj. 

Dla grup zorganizowanych i stałych klientów w swojej ofercie mamy liczne oferty specjalne i promocje.

O NASZYCH USŁUGACH

Dlaczego warto wybrać ZetBusa wracając busem z Niemiec do Polski?

Komfortowe
busy

We wspólną podróż udajemy się komfortowymi busami, która bezpiecznie i maksymalnie szybko przemierzają drogę Niemcy Polska. Zależy nam na tym, aby wspólny przejazd przebiegał w komfortowych warunkach, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę postojów, przyjemną temperaturę panującą w pojeździe oraz wygodę podróżowania. Staramy się zabierać we wspólną podróż optymalną ilość pasażerów, aby każdy z nich miał odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Bezpieczeństwo

Bardzo ważnym punktem w naszej pracy jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego po każdej trasie nasze busy są serwisowane, aby być w pełni przekonanym, że dowiozą naszych klientów sprawnie i bezpiecznie. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby, które wiele lat spędziły jeżdżąc po polskich i niemieckich autostradach, co w połączeniu z odpowiednią logistyką i ich ogromnym doświadczeniem jest świetnym połączeniem dla udanego przejazdu z Niemiec do Polski i odwrotnie.

Lojalność
Bardzo często raz wybierając ZetBusa nasi pasażerowie jeżdżą z nami cyklicznie. Doceniając ich lojalność i zaufanie którym nas obdarzają przewidzieliśmy dla nich upusty cenowe. Dla nowych klientów także przewidzieliśmy rabaty, aby chętniej sami przekonali się o profesjonalizmie jaki prezentujemy.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl