szukasz przewozu?

Busy do Niemiec zielona góra

Jeśli znajdujesz się w Zielonej Górze i planujesz podróż do Niemiec rozważ naszą ofertę. Proponujemy naszym klientom bezpieczny, maksymalnie szybki i komfortowy przewóz osób z adresu pod adres.  Nasi kierowcy to osoby z ogromnym doświadczeniem i stażem. Każdy z nich pokonuje rocznie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów na polskich i niemieckich drogach. Dzięki świetnie wypracowanej logistyce jesteśmy w stanie dojechać niemalże w każde miejsce. Wsiadając do ZetBusa wiesz, że spokojnie, pewnie i na czas dojedziesz do miejsca swojej podróży.

Do Niemiec z Zielonej Góry udajemy się wygodnymi busami, które dojeżdżają w wyznaczone miejsce przez naszego klienta. Staramy się, aby wspólna podróż przebiegała w komfortowych warunkach, dlatego każdy na czasu przewozu otrzymuje poduszkę podróżną pod głowę, która podczas przejazdu pozwala odciążyć odcinek szyjny. Dzięki temu nawet po wielu godzinach spędzonych w pojeździe zmierzając do Niemiec powinniśmy czuć się odpowiednio dobrze. 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Co więcej skrupulatnie dbamy o stan techniczny naszych pojazdów, dlatego wsiadając do ZetBusa wiesz, że sprawnie dowieziemy Cię w wyznaczone miejsce. 

Świadczymy również transport osób w drodze powrotnej czyli z Niemiec do Zielonej Góry. Osoby zainteresowane przejazdem śmiało mogą kontaktować się z nami telefonicznie czy mailowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl