szukasz przewozu?

Busy do Niemiec wurzburg

ZetBus to firma, która oferuje transport busami do Niemiec. Wurzburg, jako jednej z centralnych miejscowości tego państwa nie mogło zabraknąć na naszych trasach. Stąd, każda zainteresowana podróżą w strony Wurzburga osoba jest przez nas serdecznie zapraszana do rezerwacji przejazdu właśnie u nas. Nasza firma dzień w dzień wkłada wiele serca by usługi świadczone przez nas były jak najwyższej jakości. Dwa dni w tygodniu, Piątek i Poniedziałek, wtedy nasze busy wyjeżdząją do Niemiec. Wszyscy klienci zostają odebrani z ustalonego adresu i transportowani do wyznaczonego punktu w Niemczech.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Pasażerowie pragnący wrócić do Polski mogą liczyć na skorzystanie z naszych usług ponownie. Sobota i Wtorek, w te dni odbywają się nasze trasy powrotne. Klienci, którzy decydują się z nami wracać, są transportowani z Niemieckiego adresu pod Polski adres przez nich wskazany. Pasażerowie , którzy podróżują z nami w zorganizowanych grupach mogą liczyć na obniżki cenowe.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl