szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Wielkopolskie

Międzynarodowy przewóz pasażerski ZetBus.pl. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu przewozu osób z Polski (woj. Wielkopolskie) do Niemiec oraz w drugą stronę.  Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu, nowoczesnej flocie i kadrze najlepszych kierowców jesteśmy w stanie realizować usługi przewozowe busami do Niemiec na najwyższym poziomie. Krótkie trasy, wygodne pojazdy, niskie ceny to tylko niektóre z wielu korzyści wspólnych podróży z ZetBusem. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług szczególnie, jeżeli jesteś z województwa Wielkopolskiego.

  • Dla stałych klientów mamy specjalne karty lojalnościowe + rabaty.
  • Dzieci zawsze mają promocję!
  • Grupy zorganizowane powyżej 3 osób to aż 10 % rabatu.
  • Możliwość wynajęcia całego busa z kierowcą!

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Jeżeli chcesz jechać do Niemiec z Wielkopolski poniżej podajemy listę miast, które obsługujemy. Najczęściej udajemy się we wspólną trasę do Niemiec z Poznania, Piły i Gniezna, natomiast jeżeli nie znajdziesz swojej miejscowości zadzwoń do nas i zweryfikujemy czy możemy po Ciebie przyjechać i zawieźć w odpowiednie miejsce.

Obsługujemy między innymi miejscowości: Oborniki, Szamotuły, Trzcianka, Chodzież, Drezdenko,  Wronki, Rogoźno, Janowiec wielkopolski, Swarzędz, Pniewy, Czarnków, Człopa, Strzelce Krajeńskie, Krzyż wielkopolski, Międzychód.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl