szukasz przewozu?

Busy do Niemiec toruń

Chcesz udać się w podróż z Torunia do Niemiec? Zastanawiasz się nad środkiem transportu? Jeśli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo wybierz firmę ZetBus. Świadczymy usługi przewozu osób chcących udać się do Niemiec. Toruń jako ważna aglomeracja kujawsko-pomorskiego znajduje się bardzo często na naszej mapie, dlatego wszyscy mieszkańcy Torunia mogą liczyć na szybki, tani i przede wszystkim bezpieczny przejazd. Staramy się od samego początku zadbać o naszych pasażerów, dlatego każdy z nich na czas przejazdu otrzymuje poduszkę podróżną pod głowę celem zwiększenia komfortu przejazdu.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Wyjazdy do Niemiec z Torunia odbywają się dwa razy w tygodniu. Osoby wracające z Niemiec do „miasta Kopernika” również mogą udać się z nami we wspólną podróż. Doceniamy osoby, które regularnie z nami podróżują, dlatego stali klienci mogą liczyć na wiele upustów i rabatów.

Będziemy zaszczyceni jeśli i Ty staniesz się naszym stałym klientem.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl