szukasz przewozu?

Busy do Niemiec szczecinek

Osoby mieszkające w Szczecinku chcące udać się do Niemiec zapraszamy do wspólnych przejazdów. Busami do Niemiec udajemy się w głównej mierze na południe Niemiec.

Jeśli interesuje Cię bezpośredni dojazd pod wskazany adres w danej miejscowości w Niemczech, nie chcesz martwić się o dojazd na dworzec, firma ZetBus jest świetnym wyborem. Słuchamy naszych pasażerów w trakcie wspólnej podróży, znamy ich potrzeby, dlatego tak skutecznie jesteśmy w stanie odzwierciedlić ich oczekiwania.

Szczecinek to ponad 40 tysięczne miasto z którego część mieszkańców codziennie udaje się do naszych zachodnich sąsiadów. Będziemy zaszczyceni kiedy z osoby szukającej transportu do Niemiec staniesz się naszym pasażerem.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Na tle konkurencji wyróżnia nas maksymalnie szybki czas dojazdu, komfort oraz bezpieczeństwo przewozu. Na ten ostatni punkt zwracamy szczególną uwagę, ponieważ rzetelność oraz niezawodność to nieodzowne elementy świadczonej przez nas pracy.

Będziemy szczęśliwi jeśli o kolejnych wyznawanych przez nas wartościach przekonasz się osobiście.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl