szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Szczecin

Bardzo często trasa ZetBusa udając się w kierunku południa Niemiec przebiega przez Szczecin. Zabieramy stąd pasażerów, którzy chcą dostać się na południe do takich miast jak Monachium, Stuttgart czy Frankfurt nad Menem. Każdy Szczecinianin chcący udać się busem do Niemiec może liczyć na naszą pomoc. Oferujemy profesjonalny przewóz osób z adresu pod adres. Nasze pojazdy wyposażone są w niezawodną nawigację, która w połączeniu z doświadczeniem naszych kierowców powoduje, że nasi pasażerowie bezpiecznie, komfortowo i na czas dojeżdżają do swojego miejsca podróży.

Osoby szukające busa z Niemiec do Szczecina także mogą śmiało skontaktować się z nami. Jeśli przebywasz w miejscowości, którą obsługujemy i chcesz dostać się do stolicy województwa zachodniopomorskiego serdecznie zapraszamy.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Doceniamy fakt, że nasi klienci wielokrotnie decydują się na wspólną jazdę, dlatego dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy rabaty i specjalne upusty. Dodatkowo jeśli szukasz przewozu do Niemiec dla większej ilości osób z nami oszczędzisz. Dla każdej grupy składającej się z minimum 3 osób 10% rabatu na cały przejazd.

Mamy nadzieję, że i Ty będziesz w stanie się o tym przekonać.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl