szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Piła

Szukasz przewozu z Piły do Niemiec ? Chcesz wrócić busem z Niemiec do Piły? Jesteś w odpowiednim miejscu! Zajmujemy się licencjonowanym organizowaniem przewozów osobowych na terenie Niemiec. W szczególności obsługujemy południe i miasta takie jak Stuttgart, Monachium czy Frankfurt nad Menem. Są to najczęstsze aglomeracje w które jeździmy, natomiast jeśli Twoim miejscem docelowym jest jakakolwiek inna miejscowość znajdująca się na południu Niemiec chętnie pomożemy!

Naszymi atutami w stosunku do innych firm są krótkie trasy, konkurencyjne ceny i setki tysięcy przejechanych kilometrów. Zwracamy uwagę na komfort przewozu, dlatego od samego początku podróży każdy pasażer otrzymuje poduszkę podróżną oraz może samodzielnie sterować strumieniem klimatyzacji w zależności od potrzeb. 


Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Jeżeli potrzebujesz większej ilości informacji nt. przewozów do Niemiec z Piły i okolic zadzwoń lub napisz maila. Informacje o cenach i dostępnych terminach podajemy najczęściej telefonicznie.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl