szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Moguncja

Oferujemy Państwu podróż do najdalszych zakątków Południowych Niemiec, nic dziwnego zatem, że nasze Busy jeżdzą do Moguncji. Wielu  naszych klientów za cel podróży obiera właśnie to miasto. Stąd, osoby planujące wybrać się w te strony są przez nas gorąco zapraszane do wyboru naszych busów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasz transport był kojarzony z bezpieczeństwem i komfortem.  W każdy Poniedziałek i Piątek wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy pasażerowie zostają odbierani z ustalonych adresów i w komfortowych warunkach, bezpiecznie transportowani do Niemiec,

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Osoby, które myślą o powrocie do Polski również mogą na nas liczyć. W każdy Wtorek i Sobotę wyjeżdżamy z Niemiec. Klienci zainteresowani powrotem naszymi busami zostają bezpiecznie przewożeni z podanego adresu w Niemczech  do Polski. Pasażerowie podróżujący w większych grupach mogą liczyć na obniżki cenowe. 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl