szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Lubuskie

Województwo lubuskie to kolejny obszar obok 3 innych województw, które obsługujemy. Oferujemy naszym klientom bezpieczny i szybki przewóz, którzy chcą podróżować busem do Niemiec właśnie z województwa lubuskiego. Naszymi priorytetami jest rzetelność oraz profesjonalizm, które przejawiają się we wzorowym utrzymaniu stanu technicznego naszych pojazdów, nienagannych manierach naszych kierowców oraz krótkim czasie przejazdu zachowując wszelkie standardy pod kątem przepisów ruchu drogowego. Osoby które z nami podróżują wiedzą, że ZetBus jest synonimem najwyższej jakości.  

W Niemczech obsługujemy w zasadzie miejscowości położone na południu Niemiec. W związku z tym, że urbanizacja u naszych zachodnich sąsiadów jest obecnie na bardzo wysokim poziomie, ograniczając liczbę miast do których najczęściej zmierzamy byłyby to z pewnością Monachium, Fryburg, Stuttgart i Frankfurt nad Menem. Gdybyśmy chcieli wypisać listę miast, które obsługujemy z pewnością byłaby ona bardzo obszerna. Możemy założyć, że jesteśmy w stanie dojechać do każdego miasta znajdującego się na południu Niemiec.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Z województwa lubuskiego busami do Niemiec udajemy się najczęściej z Gorzowa Wielkopolskiego, Międzyrzecza i Zielonej Góry. Pod wyznaczony adres czyli w systemie door-to-door jeździmy także do takich miejscowości jak: Drezdenko, Kostrzyń nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów.

Aby uzyskać najrzetelniejszą informację co do trasy, którą obieramy jadąc na południe Niemiec najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl