szukasz przewozu?

Busy do Niemiec LIpsk

W firmie Zetbus oferujemy bezpieczne, komfortowe oraz niedrogie busy do Niemiec. Lipsk jest między innymi taką destynacją. Wyjazdy rozpoczynają się z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego oraz wielopolskiego. Wszystkie kursy realizowane są bezpośrednio z jednego miejsca do drugiego, bez żadnych przesiadek. 

W Zetbus kluczowy jest dla nas komfort pasażerów, dlatego do naszych busów zabieramy maksymalnie siedem osób. Wszystkie trasy realizują wysoko wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością tras. Również samochody są nowoczesne i komfortowe – to modele VW Sharan, Mercedes Vito oraz Seat Alhambra.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Każdy pasażer ma na pokładzie do dyspozycji wygodny fotel oraz poduszkę oraz może ze sobą zabrać jedną dużą torbę oraz mniejszy bagaż podręczny. Zapraszamy więc do przejazdów do Lipska razem z firmą Zetbus!

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl