szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Kujawsko-pomorskie

ZetBus obejmuje swoim zasięgiem także województwo kujawsko-pomorskie. Region ten zamieszkiwany jest przez niemalże 2 milionową społeczność, z której część udaje się regularnie do Niemiec. Firma ZetBus pomaga mieszkańcom kujawsko-pomorskiego dostać się bezpiecznie i maksymalnie szybko do Niemiec. We wspólną podróż udajemy się komfortowymi busami, które podjeżdżają pod każdego pasażera we wcześniej wyznaczone miejsce. Dzięki temu, że podjeżdżamy bezpośrednio po każdego pasażera, obowiązki które są charakterystyczne dla innych typów podróży np. dojechanie na dworzec przestają mieć znaczenie.

Najczęściej naszymi pasażerami są mieszkańcy Torunia, Bydgoszczy czy Inowrocławia, natomiast mieszkańcy niemalże każdej miejscowości znajdującej się w województwie kujawsko-pomorskim mogą liczyć na naszą pomoc.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Poniżej wyszczególniliśmy miejscowości z których najczęściej udajemy się busami do Niemiec: Sępólno Krajeńskie, Nakło nad Notecią, Więcbork, Mrocza, Koronowo, Tuchola, Cekcyn, Zamrzenica, Świekatowo, Świecie, Chełmno, Osielsko, Szubin, Kcynia, Żnin, Barcin, Inowrocław, Mogilno, Gniewkowo, Strzelno, Kruszwica, Radziejów, Białe Błota, Osielsko.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl