szukasz przewozu?

Busy do niemiec kujawsko-pomorskie

Nasze przewozy do Niemiec obejmują swoim zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie. Region ten zamieszkiwany jest przez niemalże 2 milionową społeczność, z której część udaje się regularnie do Niemiec.  Pomagamy mieszkańcom kujawsko-pomorskiego dostać się bezpiecznie i maksymalnie szybko busem do Niemiec. We wspólną podróż udajemy się komfortowa flotą, która podjeżdża pod każdego pasażera we wcześniej wyznaczone miejsce. 

Najczęściej naszymi pasażerami są mieszkańcy Torunia, Bydgoszczy czy Inowrocławia, natomiast mieszkańcy niemalże każdej miejscowości znajdującej się w województwie kujawsko-pomorskim mogą liczyć na naszą pomoc.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Poniżej wyszczególniliśmy miejscowości z których najczęściej udajemy się busami do Niemiec: Sępólno Krajeńskie, Nakło nad Notecią, Więcbork, Mrocza, Koronowo, Tuchola, Cekcyn, Zamrzenica, Świekatowo, Świecie, Chełmno, Osielsko, Szubin, Kcynia, Żnin, Barcin, Inowrocław, Mogilno, Gniewkowo, Strzelno, Kruszwica, Radziejów, Białe Błota, Osielsko.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl