szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Krzyż wielkopolski

Doświadczenie i bezpieczeństwo to wartości, które od lat pozwalają nam z powodzeniem organizować transport międzynarodowy osób. Zapraszamy do skorzystania z propozycji przewozu z Krzyża (woj. wielkopolskie) do wybranych miast w Niemczech. Przy każdej trasie dokładamy wszelkich starań, by bezproblemowo, szybko i bezpiecznie dowieźć pasażerów w miejsca docelowe. Sprawdź nas!

Ruszamy zawsze rano, dzięki czemu – w zależności od celu podróży – najprawdopodobniej już noc spędzisz w Niemczech. Zapewniamy komfortowe warunki przejazdu, bo zabieramy maksymalnie 7 pasażerów. Jesteśmy pewni, ze będziesz zadowolony z wyjazdu z nami.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Kilka przykładowych miast, do których chętnie Cię dowieziemy: Frankfurt nad Menem, Jena, Fulda, Monachium, Mannheim, Wurzburg, Norymberga, Augsburg, Ulm, Drezno, Bamberg, Stuttgart, Ingolstadt, Ratyzbona, Heidelberg, Moguncja.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl