szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Koszalin

Zapraszamy do skorzystania z oferty przejazdu naszym komfortowym busem z Koszalina (woj. zachodniopomorskie) do Niemiec. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym i setki tysięcy przejechanych kilometrów, zabezpieczamy najbardziej korzystną opcję przewozu – z konkretnego adresu, wprost do miejsca w Niemczech. Co wyróżnia nas od konkurencji? Zoptymalizowane, krótkie trasy, brak przesiadek, niewielka liczba pasażerów – maksymalnie 7 osób na jeden kurs. Dzięki tym elementom dotrzesz do celu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a do tego wygodnie i bezproblemowo.

Co zrobić, by skorzystać z naszej propozycji? Wystarczy krótki telefon – omówimy szczegóły i zarezerwujemy miejsce dla Ciebie.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Przykłady docelowych miast w Niemczech: Frankfurt nad Menem, Jena, Fulda, Monachium, Mannheim, Wurzburg, Norymberga, Augsburg, Ulm, Drezno, Bamberg, Stuttgart, Ingolstadt, Ratyzbona, Heidelberg, Moguncja.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl