szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Koblencja

Nasza oferta zawiera przejazdy do wielu Niemieckich miejscowości. Między innymi realizujemy busy do Koblencji.  Nasi klienci często decydują się podróżować właśnie w te strony. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby myślące o podróży do Koblenz i okolic. 

Codziennie nasza firma dba o komfortowe dostarczanie klientów do obranego przez nich celu. Każdego Poniedziałku i Piątku zostają oni bezpiecznie transportowani z Polski do Niemiec. Pasażerowie zostają odbierani przez nasze busy i przewożeni z adresu pod adres.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Wszyscy zainteresowani również powrotem do Polski naszymi busami, na każdy Wtorek oraz Sobotę mogą zarezerwować przejazd powrotny z Niemiec do Polski. Pasażerowie, w komfortowych warunkach zostają odbierani z podanego adresu i transportowani do celu. Osoby, które decydują się na podróżowanie w towarzystwie, mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl

575 309 077