szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Karlsruhe

Oferujemy przewozy do Niemiec. Karlsruhe jest między innymi miejscowością którą obsługujemy. Jeździmy również w okolice Jeny, Frankfurtu, Augsburga, Gorlitz, Stuttgartu czy Rust. Busy, którymi dysponujemy to w pełni sprawne, klimatyzowane pojazdy, a kierowcy pracujący w Zetbusie to obdarzeni sporym doświadczeniem fachowcy: z nimi dojedziesz do celu szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Usługi świadczymy na terenie kilku województw, w tym zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubelskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

W ramach zlecenia przyjeżdżamy pod wskazany przez klientów adres i dowozimy ich aż do miejsca docelowego, a nader atrakcyjne  i konkurencyjne ceny zawsze dostosowujemy do pokonanej odległości. Samochody, które posiadamy w ramach floty to Mercedesy Vito, Volkswageny Sharan i Seaty Alhambra, możesz więc być pewny o ich jakości i niezawodności na drodze w każdych warunkach.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl