szukasz przewozu?

Busy do Niemiec fULDA

Nasza firma specjalizuje się w przewożeniu osób do wielu Niemieckich. Między innymi nasze busy jeżdżą do Fuldy. Codziennie pracujemy nad tym, by przejazdy u nas były bezpieczne i komfortowe. Łatwo zauważyć, że Fulda leżąca w centrum Niemiec często bywa celem podróży naszych klientów. Dlatego wszystkich pragnących wybrać się, zarówno do tej miejscowości, jak do i innych pobliskich miejsc pragniemy zaprosić do skorzystania z naszych usług, Osoby zainteresowane przejazdem naszymi busami są przewożone z adresu pod adres. Każdego Piątku i Poniedziałku.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Pasażerowie, którzy chcieliby odbyć z nami podróż powrotną do Polski mają taką możliwość. We wszystkie Soboty i Wtorki wracamy z Niemiec. Klient zainteresowany powrotem naszymi busami, tak samo jak w wypadku podróży do Niemiec, zostaje odebrany z podanego adresu i bezpiecznie odwożony na miejsce. Przejazdy rezerwowane większymi grupami osób mogą zapewnić obniżkę cenową.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl