szukasz przewozu?

Busy do Niemiec FRYBURG

Oferujemy komfortowe, szybkie oraz bezpieczne przejazdy do Fryburga z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także z wielkopolskiego. 

Flota firmy Zetbus są przestronna i nowoczesna – są to pojazdy takich marek, jak VW Sharan, Mercedes Vito czy też Seat Alhambra. Na pokład, ze względu na maksymalny komfort pasażerów, bierzemy najwyżej siedem osób. Każda może wziąć ze sobą jedną dużą, ale również mniejszy bagaż podręczny.

Busy do Niemiec jadą bezpośrednio do Fryburga, bez żadnych przystanków. Kursy realizują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znajdą swoje trasy. 

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Zetbus to więc najlepszy sposób na dostanie się do wybranego miasta w Niemczech. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie, więc możemy zaoferować najlepsze możliwe warunki, pozostając przy bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy zatem do kontaktu i korzystania z naszych usług!

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl