szukasz przewozu?

Busy do Niemiec - Frankfurt nad Menem

Piąte co do wielkości miasto Niemiec czyli Frankfurt nad Menem to miasto, które obejmujemy swoim zasięgiem.

Przewozy do Frankfurtu to niemalże standard, ponieważ ogromna rzesza Polaków udaje się w tą lokalizację. Busy do Frankfurtu ruszają z północno zachodniego regionu Polski. Obszar przez który przejeżdżamy obejmuje terytorium Wielkopolski, lubuskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i części Pomorza.

Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego podróżują oni w klimatyzowanych pojazdach, które zostały wyposażone w poduszki podróżne dla każdego z nich zwiększające wygodę podczas jazdy. Obok komfortu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego z ogromną starannością nasza flota poddawana jest każdorazowym przeglądom przed udaniem się w drogę do Niemiec. Osoby zasiadające za kierownicą ZetBusa posiadają bogate doświadczenie, co w połączeniu ze szczegółowo logistycznie opracowaną trasą, pozwala bezpiecznie dowieść naszych pasażerów w naprawdę krótkim czasie do ich miejsc docelowych.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Zazwyczaj nasi pasażerowie jadą bezpośrednio do Frankfurtu nad Menem, natomiast zdarzają się przypadki, kiedy dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. W większości są to: Moguncja, Wiesbaden, Koblencja, Wetzlar, Aschaffenburg, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Kaiserslautern.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl