szukasz przewozu?

Busy do Niemiec erfurt

W naszej ofercie znajdą Państwo transport do wielu Niemieckich miejscowości. Między innymi nasze busy jeżdzą do Erfurtu. Nasi Klienci często właśnie tam pragną się z nami zabrać. Stąd chcielibyśmy wszystkich wybierających się do Erfurtu i okolic serdecznie zaprosić do skorzystania z naszych usług. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by podróżowanie z nami było bezpieczne, oraz komfortowe. Dwa razy w tygodniu nasze busy wyjeżdżają z Polski do Niemiec. Każdy klient zostaje odebrany ze wskazanego adresu i w komfortowych warunkach transportowany do podanego miejsca w Niemczech.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Klienci, którzy zamierzają opuścić Niemcy, by powrócić do Polski, również dwa razy w tygodniu mogą liczyć na nasze busy. Każdy Wtorek i Sobota, to dzień naszych powrotów z Niemiec. Osoby zainteresowane podróż zostają transportowane z adresu pod adres, bezpiecznie i komfortowo. Klienci rezerwujący przejazdy grupami zorganizowanymi mogą liczyć na zniżki.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl