szukasz przewozu?

Busy do Niemiec drezdenko

Potrzebujesz dotrzeć do Niemiec? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. Nasze busy do Niemiec z Drezdenka jeżdzą dwa razy w tygodniu w Poniedziałki i Piątki, a wracają we Wtorki i Soboty.

Dodatkowo, aby zapewnić komfort w trasę zabieramy maksymalnie 7 pasażerów. Zapewnia to odpowiednią ilość miejsca nawet dla osób bardzo wymagających. W Polsce obsługujemy między innymi województwa lubuskie, zachodniopomorskie czy też pomorskie. Jeżeli chodzi o Niemcy to możemy dowieźć do Wurzburga, Norymberga czy też Fryburga. Oferowane przez nas busy do Niemiec każdemu zapewnią szybki oraz bezpieczny transport na miejsce. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, indywidualne podejście oraz możliwość transportu bezpośrednio na miejsce przeznaczenia.

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

 Oferowane przez nas busy do Niemiec każdemu zapewnią szybki oraz bezpieczny transport na miejsce. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, indywidualne podejście oraz możliwość transportu bezpośrednio na miejsce przeznaczenia.

 

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl