szukasz przewozu?

Busy do Niemiec chojnice

Szukasz transportu do Niemiec? Zależy Ci na tym, aby szybko i komfortowo dojechać do naszych zachodnich sąsiadów a jednocześnie nie chcesz się przesiadać? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Zetbus. Oferujemy przewozy do Niemiec z adresu na adres – dzięki temu gwarantujemy najwyższy komfort jazdy. Jeszcze nigdy busy do Niemiec Chojnice nie miały tak dobrego połączenia! Zapewniamy nie tylko szybką podróż bez przesiadek. Trasę obsługują komfortowe busy: Mercedes Vito, VW Sharan lub Seat Alhambra. Maksymalna ilość pasażerów to 7 osób. 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Wybierając podróż z firmą Zetbus decydują się Państwo nie tylko na świetne warunki przejazdu z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami. Posiadamy konkurencyjne ceny, dzięki czemu grono naszych klientów stale się powiększa. Cena jest uzależniona od lokalizacji docelowej. Dojeżdżamy do wszystkich zachodnich województw Polski, obsługujemy także całe południe Niemiec.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl