szukasz przewozu?

Busy do Niemiec Bydgoszcz

Firma ZetBus oferuje swoim pasażerom bezpieczny i komfortowy przejazd busami z Bydgoszczy do południowych Niemiec. Dokładamy wszelkich starań, aby od samego nasi pasażerowie byli przekonani, że ZetBus jest doskonałym wyborem. Bydgoszcz jest bardzo częstym punktem na naszej mapie, dlatego wszystkich Bydgoszczan zainteresowanych udaniem się do Niemiec zapraszamy do wspólnego przejazdu. Po naszych pasażerów podjeżdżamy pod wyznaczony adres i komfortowo odwozimy ich w podane miejsce w Niemczech.

 

Busy do Niemiec, Busy z Polski do Niemiec

Z Bydgoszczy do Niemiec udajemy się dwa razy w tygodniu. Pomagamy także naszym rodakom, którzy znajdują się obecnie w Niemczech a chcieliby dotrzeć do naszego kraju. Powroty z Niemiec do Bydgoszczy odbywają się na podobnych zasadach czyli w systemie z adresu pod adres. Jeśli udajesz się w podróż w większym gronie możesz liczyć na liczne rabaty.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl