O firime

Nasz sposób na życie, czyli profesjonalna firma transportowa, wzięła się z połączenia zamiłowania do przemierzania długich tras i otwartości na drugiego człowieka. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Sprawdziliśmy na własnej skórze – bez czerpania przyjemności z bycia kierowcą, nie da się spędzać za kierownicą kilkudziesięciu godzin w tygodniu. Natomiast bez pozytywnego nastawienia do ludzi, bardzo trudno jest podróżować w aucie z kilkoma nowopoznanymi osobami. A my mamy ogromną pasję do pokonywania długich tras, i jeszcze większą przyjemność z poznawania nowych osób oraz rozwiązywania ich problemów, szczególnie tych transportowych.

Z powyższych powodów, z dumą i przyjemnością prezentujemy nasze usługi i zapraszamy do wspólnych podróży!
Na podstawie życiowych i zawodowych doświadczeń stworzyliśmy firmę ZetBus, której oferta skierowana jest do osób podróżujących do Niemiec lub z Niemiec do Polski. Przewóz osób do Niemiec oferujemy od tak dawna, że do perfekcji opanowaliśmy optymalne planowanie tras i zapewnienie komfortowych warunków przejazdu, a do tego precyzyjnie odpowiadamy na potrzeby klientów.
Stąd też specjalizacja! ZetBus – Szybko, ale bezpiecznie, i zawsze w dobrym towarzystwie!

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska

biuro@zetbus.pl