Busy Polska – Niemcy

Domeną firmy ZetBus jest profesjonalne świadczenie usługi pasażerskiego przewozu osób z Polski do Niemiec. Szukając inspiracji zauważyliśmy, że z roku na rok coraz większa liczba naszych rodaków zmierza w kierunku naszych zachodnich sąsiadów. Widząc, że część osób ma problem z dostaniem się z Polski do Niemiec w szczególności na południe postanowiliśmy obsługiwać właśnie ten rejon.

Od samego początku staramy się maksymalnie ułatwić naszym przyszłym pasażerom dostanie się do danej lokalizacji, dlatego założyliśmy, że po każdego z naszych klientów przyjeżdżamy bezpośrednio pod wskazany adres. Bezpiecznie, komfortowo i możliwie szybko odwozimy każdego pod dany adres w Niemczech.

Najczęściej trasa busami Polska-Niemcy przebiega przez największe aglomeracje na południu Niemiec czyli Monachium, Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Mannheim, Karlsruhe, Fryburg. Jako firma, która skupia się na przewozie z Polski na południe Niemiec jesteśmy w stanie przetransportować daną osobę do dowolnego miasta, które mieści się na południu Niemiec. Aby zyskać pewność, że w danym terminie jesteśmy w stanie zrealizować dany przewóz wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Skąd jeździmy?

W Polsce rozgraniczyliśmy obszar naszej działalności do 4 województw. Poniżej podajemy listę wraz z najczęstszymi miejscowościami przez które przejeżdżamy udając się wraz z naszymi pasażerami w trasę Polska-Niemcy:

- kujawsko-pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Gniezno,  Sępólno Krajeńskie, Nakło nad Notecią, Więcbork, Mrocza, Koronowo, Tuchola, Cekcyn, Zamrzenica, Świekatowo, Świecie, Chełmno, Osielsko, Szubin, Kcynia, Żnin, Barcin, Mogilno, Gniewkowo, Strzelno, Kruszwica, Radziejów, Białe Błota, Osielsko)

- zachodniopomorskie (Szczecin, Wałcz, Stargard, Szczecinek, Barlinek, Białogard, Biały Bór, Bobolice, Borne Sulinowo, Choszczno, Czaplinek, Drawno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Kalisz Pomorski, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Nowogard, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Wałcz, Złocieniec)

- wielkopolskie (Poznań, Piła, Gniezno, Oborniki, Szamotuły, Trzcianka, Chodzież,  Wronki, Rogoźno, Janowiec wielkopolski, Swarzędz, Pniewy, Czarnków, Człopa, Strzelce Krajeńskie, Krzyż wielkopolski, Międzychód)

- lubuskie (Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Drezdenko, Kostrzyń nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów)

Aby uzyskać więcej informacji o danej trasie przejazdu wystarczy kliknąć w nazwę danej miejscowości.

Dokąd jeździmy w trasie Polska-Niemcy?

W Niemczech jesteśmy w stanie dowieźć naszego pasażera do dowolnej wyznaczonej aglomeracji, która znajduje się na południu. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce trasa, gdzie na mapie dokładnie oznaczyliśmy obszar naszej działalności.  Dla ułatwienia najczęściej jeździmy do:

- Monachium, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Norymbergii, Fryburga, Ingolstadt, Mannheim, Karlsruhe

Jeśli powyższa miejscowość z której chciałbyś udać się z Polski do Niemiec nie została ujęta, prosimy o bezpośredni kontakt. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem będziemy w stanie pomóc.

Dlaczego warto wybrać ZetBusa udając się busem z Polski do Niemiec?

Naszymi priorytetami są komfort, bezpieczeństwo oraz krótki czas przejazdu. Rozwijając pokrótce każdy z tych punktów w trasę z Polski do Niemiec udajemy się wygodnymi busami. W tym kontekście dla każdego z naszych podróżujących przygotowaliśmy poduszki podróżne pod głowę, aby zwiększyć komfort przejazdu. Dodatkowo każdy pasażer może indywidualnie dostosować nawiew klimatyzacji w zależności od potrzeb.

Naszym kolejnym priorytetem jest utrzymanie najwyższych norm bezpieczeństwa, dlatego po każdej trasie nasza flota jest serwisowana. Dbałość o wzorowy stan techniczny pozwala nam sprawnie i bezproblemowo dotrzeć na miejsce. Kierowcy ZetBusa to osoby o bardzo bogatym stażu znający drogi zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że są to osoby na odpowiednim miejscu, których na drodze raczej już nic nie jest w stanie zaskoczyć. 

Logistycznie starannie dopracowana w każdym szczególe trasa przewozu pozwala nam tak rozplanować trasę, aby docelowo dotrzeć w dane miejsce w najkrótszym możliwym czasie. Często jesteśmy chwaleni przez naszych pasażerów za szybki czas przejazdu, respektując oczywiście zasady ruchu drogowego.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (7 ocena, wartość: 4,14 z 5)

Loading...

Busy Polska Niemcy