Busy Niemcy – Polska

Swoją ofertę kierujemy także do rodaków obecnie przebywającym za granicą, a konkretnie w miejscowościach położonych na południu Niemiec, którzy chcą dostać się do naszego kraju. Trasę busami z Niemiec do Polski przemierzamy w takim samym systemie podjeżdżając pod dany adres w Niemczech i odwożąc bezpośrednio każdą osobę pod podany adres w naszym kraju. Zazwyczaj wyruszamy w podróż powrotną późnym popołudniem, natomiast godziny wyjazdów bardzo często uzależnione są od naszych pasażerów. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i dostosowywać się w miarę możliwości do ich bieżącej sytuacji.

Jaki obszar w Niemczech obsługujemy?

Obszar naszej działalności obejmuje południe Niemiec. Co istotne na ten moment nie obsługujemy terytorium całego kraju. Pozwala to nam sprawnie przetransportować naszych pasażerów w swoje miejsca docelowe, ponieważ od samego początku koncentrujemy się na określonym wycinku obszaru Niemiec. Biorąc pod uwagę klasyfikację regionalną obsługujemy takie landy jak: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Saara, Nadrenia-Palatynat, Hesja, Turyngia, Saksonia. Najczęściej udajemy się do największych aglomeracji mieszczących się na południu. Wyszczególniając byłyby to miasta:

- Norymberga i okoliczne miejscowości

- Monachium i okoliczne miejscowości

- Stuttgart i okoliczne miejscowości

- Frankfurt nad Menem i okoliczne miejscowości

Dodatkowo bardzo często udajemy się po naszych rodaków wracających z Niemiec do Polski do takich miast jak: Ingolstadt, Augsburg, Fryburg, Mannheim, Ulm, Karlsruhe, Moguncja itd. Nie jest to oczywiście zbiór zamknięty, ponieważ jesteśmy w stanie podjechać po każdą osobę, która znajduje się w obszarze, który obsługujemy.

Na naszą pomoc mogą liczyć osoby, które docelowo zmierzają do północno zachodniej Polski. Mamy tu na myśli województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Miasta przez które najczęściej przejeżdżamy na trasie Niemcy Polska to Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Piła, Gniezno, Inowrocław, Szczecin, Wałcz, Stargard, Szczecinek.

Aby uzyskać pewność czy jesteśmy w stanie podjechać do Twojej lokalizacji przejdź do zakładki trasa bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio, najlepiej wybierając kontakt telefoniczny. Wówczas uzyskasz najszybszą odpowiedź także o najbliższym terminie oraz cenie przejazdu busem z Niemiec do Polski. Serdecznie zapraszamy. Pozostajemy do dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać ZetBusa wracając busem z Niemiec do Polski?

We wspólną podróż udajemy się komfortowymi busami, która bezpiecznie i maksymalnie szybko przemierzają drogę Niemcy Polska. Zależy nam na tym, aby wspólny przejazd przebiegał w komfortowych warunkach, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę postojów, przyjemną temperaturę panującą w pojeździe oraz wygodę podróżowania. Staramy się zabierać we wspólną podróż optymalną ilość pasażerów, aby każdy z nich miał odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Bardzo ważnym punktem w naszej pracy jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego po każdej trasie nasze busy są serwisowane, aby być w pełni przekonanym, że dowiozą naszych klientów sprawnie i bezpiecznie. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby, które wiele lat spędziły jeżdżąc po polskich i niemieckich autostradach, co w połączeniu z odpowiednią logistyką i ich ogromnym doświadczeniem jest świetnym połączeniem dla udanego przejazdu z Niemiec do Polski i odwrotnie.

Bardzo często raz wybierając ZetBusa nasi pasażerowie jeżdżą z nami cyklicznie. Doceniając ich lojalność i zaufanie którym nas obdarzają przewidzieliśmy dla nich upusty cenowe. Dla nowych klientów także przewidzieliśmy rabaty, aby chętniej sami przekonali się o profesjonalizmie jaki prezentujemy.

Mamy nadzieję, że także i Ty szukając połączenia z Niemiec do Polski wsiądziesz na pokład ZetBusa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a następnie do skorzystania z naszych usług.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (23 ocena, wartość: 3,57 z 5)

Loading...

Busy niemcy Polska