SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy z Niemiec do Polski

Busy z Niemiec do Polski

Swoją ofertę kierujemy także do rodaków obecnie przebywającym za granicą, a konkretnie w miejscowościach położonych na południu Niemiec, którzy chcą dostać się do naszego kraju. Trasę busami z Niemiec do Polski przemierzamy w takim samym systemie podjeżdżając pod dany adres w Niemczech i odwożąc bezpośrednio każdą osobę pod podany adres w naszym kraju. Zazwyczaj wyruszamy w podróż powrotną już rano, natomiast godziny wyjazdów bardzo często uzależnione są od naszych pasażerów. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i dostosowywać się w miarę możliwości do ich bieżącej sytuacji.

Jeżeli szukasz busy Polska Niemcy to powinieneś przejść do zakładki Busy do Niemiec. Poniższe informacje dotyczą przejazdu powrotnego do Polski.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

Kiedy jadą busy z Niemiec do Polski?

PON WT ŚR CZW PT SOB ND
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Przewozy busami Niemcy Polska odbywają się w każdy wtorek i sobotę w godzinach porannych.

Najczęściej podejmujemy pasażerów rano, aby trasa busa przebiegała w ciągu dnia co ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo całej podróży. Wieczorem dowozimy pasażerów pod wskazany adres.

Zależy nam na tym, aby trasa każdego pasażera trwała jak najkrócej dlatego kierowca zazwyczaj odbiera pasażera z najdalszego punktu w Niemczech i kieruje się od razu w kierunku Polski.

Płatność za busa do Polski uiszczana jest bezpośrednio w busie u kierowcy lub przelewem w zależności od życzenia klienta. Płatność realizowana jest w EURO.

Skąd zabieramy pasażerów w Niemczech?

Od samego początku koncentrujemy się na określonym wycinku Niemiec gdzie nasi klienci mają największy problem ze znalezieniem przewoźnika. Mniejszy obszar obsługi pozwala również szybsze i bardziej wygodne trasy dla naszych pasażerów. Biorąc pod uwagę klasyfikację regionalną obsługujemy takie landy jak: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Saara, Nadrenia-Palatynat, Hesja, Turyngia, Saksonia. Wyszczególniając byłyby to przykładowe miasta:
  • Norymberga i okoliczne miejscowości
  • Monachium i okoliczne miejscowości
  • Stuttgart i okoliczne miejscowości
  • Frankfurt nad Menem i okoliczne miejscowości
Bardzo często udajemy się po naszych rodaków do takich miast jak: Ingolstadt, Augsburg, Ulm, Fryburg i wiele innych. Nie jest to oczywiście zbiór zamknięty, ponieważ jesteśmy w stanie podjechać po każdą osobę, która znajduje się w obszarze, który obsługujemy.
Ważny jest dla nas komfort pasażerów. Nasze busy to flota 6 i 8 osobowych samochodów marek takich jak Mercedes, Opel Vivaro, Seat czy Volkswagen. W zależności od tego ile na danej trasie jest pasażerów dobieramy taki pojazd, aby komfortowo i wygodnie można było przejechać trasę. Nasi kierowcy to doświadczeni za sterami busa fachowcy, którzy będą dbali o Twoje bezpieczeństwo podczas całej podróży.

Dokąd jeżdżą busy Niemcy Polska?

Na naszą pomoc mogą liczyć osoby, które docelowo zmierzają do północno zachodniej Polski. Mamy tu na myśli województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Miasta przez które najczęściej przejeżdżamy na trasie Niemcy Polska to Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Piła, Gniezno, Szczecin, Wałcz, Stargard, Szczecinek. Aby uzyskać pewność czy jesteśmy w stanie podjechać do Twojej lokalizacji przejdź do zakładki trasa bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio, najlepiej wybierając kontakt telefoniczny. Wówczas uzyskasz najszybszą odpowiedź także o najbliższym terminie oraz cenie przejazdu busem z Niemiec do Polski. Serdecznie zapraszamy. Pozostajemy do dyspozycji.

Busy z Niemiec do Polski - jak zarezerwować?

Jeżeli na mapach wyżej widzisz, że obsługujemy obszar w którym się znajdujesz to wiesz, że możemy Ci pomóc. Jeżeli nie masz pewności co do lokalizacji to nic. Teraz wystarczy jak zadzwonisz do nas lub wyślesz maila z zapytaniem o interesujący Cię termin. Dyspozytor zweryfikuje dostępność miejsc, poinformuje o wielkości bagażu który możemy zabrać oraz cenie. Wszystko w jednej rozmowie telefonicznej. Jeżeli wszystko będzie Tobie odpowiadało wystarczy jak wyślesz sms’a z informacjami osobowymi, adresami i numerem telefonu które są nam niezbędne do przyjęcia rezerwacji. Zapiszemy ją w systemie, naniesiemy na plan przejazdu, a Ty otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w formie sms’a.

Paczki z Niemiec do Polski

Często dostajemy zapytania dot. przewozów paczek z Niemiec do Polski. Takie przesyłki realizujemy, natomiast jesteśmy bardzo restrykcyjni jeżeli chodzi o zawartość. Każdorazowo klient informuje nas o zawartości tak, aby w przypadku kontroli nie było zaskoczenia. Nie przewozimy materiałów niebezpiecznych, używek, broni i tego typu przedmiotów. Przewóz alkoholu i papierosów jest dozwolony wyłącznie w określonej ilości i tylko wtedy, kiedy jedzie z nami właściciel przesyłki.

Przewóz zwierząt z Niemiec

Niektórzy nasi klienci zabierają w podróż swoich pupili. Nie przeszkadza nam transport zwierząt, natomiast robimy to pod kilkoma warunkami. Nadrzędną zasadą jest to, aby zwierzę miało niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy. Zawsze musi być przypięty i drogę spędza przy pasażerze. Przejazd zwierząt zazwyczaj jest konsultowany przed wyjazdem razem z pozostałymi pasażerami tak, aby nie stanowił problemu dla innych osób. Rzadko zabieramy duże psy – takie przewozy organizujemy indywidualnie. Dopuszczamy przewóz małych psów/kotów które mieszczą się w transporterze podróżnym. Nie ma dla nas problemu, aby zatrzymać się na życzenie w celu wyprowadzenia pupila.

Ceny biletów

OD 65.00€

od 260.00 PLN

Ceny za przejazd z Niemiec do Polski zaczynają się od 65 euro. Kwota biletu zależy od adresu wyjazdu w Niemczech i docelowego w Polsce. Wszystkie informacje dot. kosztu udzielane są podczas składania rezerwacji. Dla grup zorganizowanych i stałych klientów w swojej ofercie mamy liczne oferty specjalne i promocje.

O NASZYCH USŁUGACH

Dlaczego Warto wybrać Zetbusa
wracając busem z Niemiec do Polski?

LOJALNOŚĆ

Bardzo często raz wybierając ZetBusa nasi pasażerowie jeżdżą z nami cyklicznie. Doceniając ich lojalność i zaufanie, którym nas obdarzają, przewidzieliśmy dla nich upusty cenowe. Dla nowych klientów także przewidzieliśmy rabaty, aby chętniej sami przekonali się o profesjonalizmie, jaki prezentujemy.

POSTOJE I PAUZY NA ŻYCZENIE

Busy do Niemiec realizowane są w każdy poniedziałek i piątek. Odbieramy pasażerów w godzinach porannych, a granice przekraczamy najdalej koło południa.

KOMFORT

We wspólną podróż udajemy się komfortowymi busami, która bezpiecznie i maksymalnie szybko przemierzają drogę Niemcy Polska. Zależy nam na tym, aby wspólny przejazd przebiegał w komfortowych warunkach, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę postojów, przyjemną temperaturę panującą w pojeździe oraz wygodę podróżowania. Staramy się zabierać we wspólną podróż optymalną ilość pasażerów, aby każdy z nich miał odpowiednią przestrzeń dla siebie.

BEZPIECZEŃSTWO

Bardzo ważnym punktem w naszej pracy jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego po każdej trasie nasze busy są serwisowane, aby być w pełni przekonanym, że dowiozą naszych klientów sprawnie i bezpiecznie. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby, które wiele lat spędziły jeżdżąc po polskich i niemieckich autostradach, co w połączeniu z odpowiednią logistyką i ich ogromnym doświadczeniem jest świetnym połączeniem dla udanego przejazdu z Niemiec do Polski i odwrotnie.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.pl