Busy do Niemiec

Szukasz busa do Niemiec? Potrzebujesz szybko dostać się z adresu pod adres?

ZetBus to doskonały wybór! Świadczymy usługi licencjonowanego przewozu z Polski do Niemiec i z powrotem z Niemiec do Polski. Obsługujemy pasażerów i firmy jadące z województw takich jak: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie i Pomorskie.

Realizujemy przewozy w głównej mierze do południowych Niemiec. Cała Bawaria, południowa Westfalia, Norymberga, Monachium, Stuttgart, Fryburg, Mannheim, Kassel, Karlsruhe, Frankfurt nad Menem, Baden-Baden, Wiesbaden itd. Jeździmy aż pod Austriacką, Szwajcarską i Francuską granicę. Rezerwując przewóz z tego obszaru pasażer ma zapewniony przyjazd kierowcy pod wskazany adres. Przewóz do Niemiec również świadczymy dojeżdżając pod wskazany adres.  Nie musisz martwić się o bagaże czy dojazd ! Jeśli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie dowieźć Cię do Twojego miasta prosimy o kontakt telefoniczny.

BUSY POLSKA NIEMCY

BUSY NIEMCY POLSKA

Transport odbywa się komfortowymi busami, które serwisowane są po każdej trasie. Wzorowy stan techniczny naszej floty to nasze oczko w głowie. W kwestii udogodnień mamy świadomość, że trasa przejazdu, która liczy ponad 1000 km może być nieco męcząca, dlatego chcąc zwiększyć wygodę wspólnego przewozu każdemu pasażerowi na czas podróży zapewniamy poduszkę podróżną pod głowę. Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego także dla nas liczy się bezpieczeństwo, krótki czas podróży oraz pewność przewozu.

 

Dbając o bezpieczeństwo przejazdu do Niemiec skrupulatnie podchodzimy do utrzymania wzorowego stanu naszych aut. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby bardzo doświadczone, często ze stażem przekraczającym kilkaset tysięcy pokonanych kilometrów na polskich i niemieckich drogach. Krótki czas przejazdu wynika z perfekcyjnie wypracowanej logistyki. Obsługujemy klientów tylko z pewnego obszaru, dlatego wsiadając do ZetBusa masz pewność, że od początku wspólnej podróży zmierzamy w Twoim kierunku. Pewność przewozu oznacza rzetelność. Jeśli przyjęliśmy rezerwację i potwierdziliśmy przejazd oznacza to, że już wkrótce udamy się we wspólną podróż. Wiemy jak ważne jest dotrzymanie słowa i my także funkcjonujemy zgodnie z tą dewizą.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, rozsądnej ceny, spokojnej i możliwie szybkiej podróży.

Ceny przejazdu zaczynają się już od 280 zł!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (57 ocena, wartość: 3,74 z 5)

Loading...

 

SZYBKIE I BEZPIECZNE PRZEWOZY DO NIEMIEC

DLA GRUP POWYŻEJ 3 OSÓB 10% RABATU - DZIECI 15 % RABATU - CO SZÓSTY PRZEJAZD ZA 199ZŁ !