Potrzebujesz szybko dostać się z adresu pod adres?

Przewozy do niemiec

Świadczymy usługi przewozów pasażerskich z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski.

Przewozy do Niemiec południowych odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy pasażerów i firmy jadące z województw takich jak: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie i Pomorskie.

!!! Obsługujemy tylko południową część Niemiec !!!

Cała Bawaria, południowa Westfalia, Norymberga, Monachium, Stuttgart, Fryburg, Mannheim, Kassel, Karlsruhe, Frankfurt nad Menem, Baden-Baden, Wiesbaden itd. Jeździmy aż pod Austriacką, Szwajcarską i Francuską granicę. Rezerwując przewóz z tego obszaru pasażer ma zapewniony przyjazd kierowcy pod wskazany adres. Przewóz do Niemiec również świadczymy dojeżdżając pod wskazany adres.

Nie musisz martwić się o bagaże czy dojazd ! Jeśli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie dowieźć Cię do Twojego miasta prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyjazdy: Poniedziałek i Piątek
Godziny: poranne
Ceny : od 260 zł

Powroty: Wtorki i Soboty
Godziny: Poranne
Ceny: od 70euro

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

Przewóz do niemiec - obsługiwany obszar

Transport odbywa się komfortowymi busami, które serwisowane są po każdej trasie. Wzorowy stan techniczny naszej floty to nasze oczko w głowie. W kwestii udogodnień mamy świadomość, że trasa przejazdu, która liczy ponad 1000 km może być nieco męcząca, dlatego chcąc zwiększyć wygodę wspólnego przewozu każdemu pasażerowi na czas podróży zapewniamy poduszkę podróżną pod głowę. Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego także dla nas liczy się bezpieczeństwo, krótki czas podróży oraz pewność przewozu.

Dbając o bezpieczeństwo przejazdu do Niemiec skrupulatnie podchodzimy do utrzymania wzorowego stanu naszych aut. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby bardzo doświadczone, często ze stażem przekraczającym kilkaset tysięcy pokonanych kilometrów na polskich i niemieckich drogach. Krótki czas przejazdu wynika z perfekcyjnie wypracowanej logistyki. Obsługujemy klientów tylko z pewnego obszaru, dlatego wsiadając do ZetBusa masz pewność, że od początku wspólnej podróży zmierzamy w Twoim kierunku. Pewność przewozu oznacza rzetelność. Jeśli przyjęliśmy rezerwację i potwierdziliśmy przejazd oznacza to, że już wkrótce udamy się we wspólną podróż. Wiemy jak ważne jest dotrzymanie słowa i my także funkcjonujemy zgodnie z tą dewizą.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, rozsądnej ceny, spokojnej i możliwie szybkiej podróży.

O NASZYCH USŁUGACH

Dlaczego warto zarezerwować przejazd u Nas?

Nasza firma specjalizuje się w przewozach do południowych landów Niemiec. W związku z tym nie jest to „typowa” usługa przewozowa tak jak do pozostałych regionów naszych zachodnich sąsiadów. Zależy nam na tym, aby czas podróży klientów oraz praca naszych kierowców była satysfakcjonująca, dlatego na tle konkurencji wyróżniamy się kilkoma elementami.

Żadnych
przesiadek

Z doświadczenia wiemy jak pasażerowie nie lubią się przesiadać do innego busa podczas jazdy do Niemiec. Zmiana kierowcy podczas jazdy, inni pasażerowie do których znowu trzeba się przyzwyczaić… niekomfortowa sprawa.
U nas nie ma żadnych przesiadek! 

postoje i pauzy
na życzenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podróż na południe Niemiec nie będzie trwała kilku godzin… Utrzymywanie jednej pozycji przez całą podróż jest niezdrowa, a co więcej nie możliwa. Jesteśmy bardzo wyrozumiali, nasi kierowcy na prośbę pasażerów zatrzymają się na stacji benzynowej lub innym bezpiecznym miejscu postoju.

komfortowe przejazdy

Wiele godzin w podróży potrafi dać się we znaki. Zależy nam, aby było naszym klientom możliwie komfortowo. Zawsze w busie posiadamy kilka poduszek oraz koców do dyspozycji pasażerów, żeby w trakcie jazdy było wygodniej.

maksymalnie 7 pasażerów

Nie idziemy na ilość podczas realizacji przewozów. Mówimy otwarcie – nasze ceny są nieco wyższe od konkurencji, ale wynika to z mniejszej ilości pasażerów, którą chcemy zabierać. Mniejsza ilość pasażerów to krótsza i bezpieczniejsza podróż.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!
+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dot. terminów i miejsc.

masz pytania?

Napisz do nas!

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym [email protected]

KONTAKT
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

85-005 Bydgoszcz, Polska

64-850 Piła, Polska

00-074 Toruń, Polska

01-163 Poznań, Polska