Busy do Niemiec Wielkopolskie

Międzynarodowy przewóz pasażerski ZetBus.pl. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu przewozu osób z Polski (woj. Wielkopolskie) do Niemiec oraz w drugą stronę.  Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu, nowoczesnej flocie i kadrze najlepszych kierowców jesteśmy w stanie realizować usługi przewozowe busami do Niemiec na najwyższym poziomie. Krótkie trasy, wygodne pojazdy, niskie ceny to tylko niektóre z wielu korzyści wspólnych podróży z ZetBusem. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług szczególnie, jeżeli jesteś z województwa Wielkopolskiego.

  • Dla stałych klientów mamy specjalne karty lojalnościowe + rabaty.
  • Dzieci zawsze mają promocję!
  • Grupy zorganizowane powyżej 3 osób to aż 10 % rabatu.
  • Możliwość wynajęcia całego busa z kierowcą!

Jeżeli chcesz jechać do Niemiec z Wielkopolski poniżej podajemy listę miast, które obsługujemy. Najczęściej udajemy się we wspólną trasę do Niemiec z Poznania, Piły i Gniezna, natomiast jeżeli nie znajdziesz swojej miejscowości zadzwoń do nas i zweryfikujemy czy możemy po Ciebie przyjechać i zawieźć w odpowiednie miejsce.

Obsługujemy między innymi miejscowości: Oborniki, Szamotuły, Trzcianka, Chodzież, Drezdenko,  Wronki, Rogoźno, Janowiec wielkopolski, Swarzędz, Pniewy, Czarnków, Człopa, Strzelce Krajeńskie, Krzyż wielkopolski, Międzychód.

Szukasz Busa do Niemiec z województwa Wielkopolskiego?

ZetBus to firma, która może Ci pomóc!