Busy do Frankfurtu nad Menem

Piąte co do wielkości miasto Niemiec czyli Frankfurt nad Menem to aglomeracja, którą obejmujemy swoim zasięgiem.

Przewozy pasażerskie do tego miasta to niemalże standard, ponieważ ogromna rzesza Polaków udaje się w tą lokalizację. Busami do Frankfurtu zmierzamy przez północno zachodni obszar naszego kraju. Najczęściej w tę destynację jeździmy z Poznania, Bydgoszczy i Torunia, natomiast mieszkańcy aż 5 województw w Polsce mogą udać się z nami we wspólną podróż. Obszar przez który przejeżdżamy udając się do Frankfurtu obejmuje terytorium Wielkopolski, lubuskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i części Pomorza.

Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego podróżują oni w klimatyzowanych pojazdach, które zostały wyposażone w poduszki podróżne dla każdego z nich zwiększające wygodę podczas jazdy. Obok komfortu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego z ogromną starannością nasza flota poddawana jest każdorazowym przeglądom przed udaniem się w drogę do Niemiec. Osoby zasiadające za kierownicą ZetBusa posiadają bogate doświadczenie, co w połączeniu ze szczegółowo logistycznie opracowaną trasą, pozwala bezpiecznie dowieść naszych pasażerów w naprawdę krótkim czasie do ich miejsc docelowych.

Zazwyczaj nasi pasażerowie zmierzają prosto do Frankfurtu nad Menem, natomiast zdarzają się przypadki, kiedy dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. W większości są to: Moguncja, Wiesbaden, Koblencja, Wetzlar, Aschaffenburg, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Kaiserslautern.

Wracając z Niemiec do Polski jesteśmy w stanie zabrać pasażerów także z Frankfurtu nad Menem. Osoby zainteresowane przewozem do Niemiec i z powrotem mogą liczyć na upusty cenowe. Jeśli szukasz busa z Frankfurtu do Polski serdecznie zapraszamy na pokład ZetBusa.